İçeriğe geç

AdvCash

advcash

AdvCash(advanced cash) sanal kredi kartı olarak kullanabileceğiniz bir oluşum. Bitcoinin geçmediği yerlerde kullanabilirsiniz. Ayrıca her siteye kendi kredi kartı bilgilerinizi vermek çok hoşunuza gitmez. Bu yüzden bu siteyi anonim kalmak için kullanabilirsiniz. Daha dün bir siteye abone olmak için kullandım ve sorunsuz bir şekilde üyelik kabul edildi. Sitenin en güzel yanı da bitcoinle para kabul etmesi ve bitcoin kullandığınız için komisyon almaması. Yani bitcoin le para atmak “0” komisyon. Plastik kartta isteyebilirsiniz. Plastik kart en fazla 6 hafta içinde elinize geçiyor. Hiç bir bilgimi vermeden, onay yapmanıza gerek yok. onay yapmazsanız bazı kısıtlamalar var. Para limiti olarak tabi buda düşük bir miktar değil. Aylık 2500 dolar yatırıp çekebiliyorsunuz.

Telefon onayı yapın oda şifrenizi unutursanız kurtarmak için ayrıca siteye girerken isterseniz onay kodu gelir telefona ek güvenlik için bunu yapabilirsiniz. Sanal kredi kartı açarken adresinizi soruyor buna kafadan bir adres yazın ben öyle yaptım. Sorun olmaz. Şimdi gelelim nasıl sanal kredi kartı çıkartacağımıza.Siteye üye olunca sol panelde “create card” yazan yere tıklıyonuz. Aşağıdaki gibi bir pencere çıkıyor. Dolar mı euro mu olsun diye dolar seçili vaziyette, isterseniz euro yapın sonra continue ye basın.

advcash usd ve eur

Sonra karşınıza şöyle bir ekran gelecek.

advcash sanal ve kredi kartı

Soldaki sanal kredi kartı sağdaki plastik kredi kartı. Biz soldakine giriş yapacağız. Solda “order a virtual card” yazısına tıklayın bende olduğu için şuan yazmıyor ama sizde yazacak ona tıklayın. Bir kereliğe mahsus 1 dolar alınıyor. Oraya giriş yapınca sizden doğum tarihinizi ve ev adresinizi istiyor. Oraya doğru bilgileri girmeye gerek yok kafadan atın bir şeyler.

Siteye çok çeşitli yollardan para atmak mümkün yalnız siz bitcoini tercih edin. hem hızlı hem komisyon kesmiyor. Siteye parayı atınca sanal kredi kartınıza yükleyin ve istediğiniz yerde kullanın. Yalnız unutmayın sanal kredi kartına para atarken sizden 0.99 dolar keser. Onun için parayı biriktirip atın. Yani 2 dolar yerine 20 dolar atın. sonuçta ikisinde de 0.99 dolar kesecek.Eğer plastik kredi kartı almak istiyorsanız o zaman hesabı açışınızdan 7 gün içinde başvurun yoksa 5 dolar yerine 15 dolar keserler.

onaysız hesap limitleri

  • günlük 500 dolar aylık 2500 dolara kadar para çekimi
  • günlük 1000 dolar aylık 2500 dolara kadar para yatırımı

onaylı hesap limitleri

  • günlük 100,000 dolar aylık 250,000 dolara kadar para çekimi
  • günlük 100,000 dolar aylık 250,000 dolara kadar para yatırımı

Kart kullanım süresi 3 yıldır.

AdvCash para yatırma

advcash para yatırma
advcash para yatırma
  • Banka kartı ile para yatırmada %3,95 komisyon ayrıca bankanızın kestiği komisyonlar var. Banka kartı ile yatırımlar anında hesabınızda oluyor.
  • Payeer, okpay, perfect money  ile yatırımda %0,95 komisyon var. Paranız anında hesabınızda oluyor.
  • Bitcoin ile yatırımda komisyon kesmiyor. 6 onay alınca hesaba yatıyor buda yaklaşık 1 saat süre demek.
  • Payza ile yatırımda %3,95 ve 0.3 dolar komisyon var. Anında hesabınıza yatıyor.
  • Swift/wire transferde komisyon kesmiyor. Para yatırımları 5 iş gününde hesaba geçiyor.

Şu ana kadar yatırdığım paralar

advcash yatırdığım paralar
Yaptığım ödemeler
advcash yaptığım ödemeler

Bir mobil oyun için  türk lirası ile yaptığım ödeme

advcash türk lirası ile ödeme

AdvCash gibi sanal kredi kartı olan payeeri burada anlattım. Buna da ayriyetten üye olabilirsiniz.

Üye olmak için aşağıdaki linke tıklayın.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir