İçeriğe geç

Anket Doldur Para Kazan

myiyo

Merhaba arkadaşlar bugün farklı bir  para kazanma sistemi olan anket doldur para kazan sistemini tanıtacağım. En bilinen ve en çok kazandıran site myiyo sitesidir. Üye olduktan sonra hakkınızda gerekli bilgileri doldurun ona göre size anket gönderiyorlar. E-posta adresinizi onaylattığınızda ve hakkınızda kısımlarını doldurunca size bunun içinde para veriliyor. Yaklaşık olarak verdikleri para 2.4 lira. Bu sitede puan sistemi var. 1 puan 1 euro. Bize lira olarak yansıyacak o anki kur üzerinden. E-posta onaylatınca 100 puan, hakkınızdaki kısımları doldurunca 500 puan alıyorsunuz.

myiyo

Siteye üye olduğunuz gibi 2.4 lira cebinizde.

Anketlerde vereceğiniz cevaplar kafadan sallama olmasın çünkü aralarda aynı soruyu soruyorlar ve farklı cevap verirseniz elenirsiniz. Buna dikkat edin. Zaten çok zamanınızı almıyor. İlk anketim bana geldi. Ekonomik durum ile ilgili bir anketti. 1000 puan(yaklaşık 4 lira) değerinde ve sadece 3 dakikamı aldı.

myiyo

Daha ilk anket olmasına rağmen 4 lira geldi zamanla düzgün bir şekilde doldurmaya devam ettikçe bu çok daha fazla artacaktır. İlk aydan bile ayda 100 lira üstü kazanabilirsiniz. İlerleyen aylarda 1000 lira ve üstü kazanabilirsiniz. Gelen anketler 500(2 lira) ile 10,000(40 lira) puan arasında olur. Tek ankette bile 40 lira kazanabilirsiniz.

Myiyo nun en güzel yanı biriktirdiğiniz parayı direk olarak banka hesabınıza atması.

Sizde anket doldurup para kazanmaya başlamak için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir