İçeriğe geç

Changelly

changelly

Changelly, bir grup cryptocoin meraklısı tarafından sunulan bir hizmettir. Minergateekibi tarafından kurulmuştur. Kripto para dünyasında geniş bir sicile sahibiz ve yıllar içinde kazandığımız güveni koruyoruz. En sevdiğimiz müşterilere en iyi şekilde fayda sağlamak için, changelly başlattık. Kripto para değişimini basit ve maliyet açısından oldukça düşük bir şekilde size sunuyoruz.

Kolay bir arayüz, en iyi döviz kurları ve güvenli işlemler sunuyoruz. Müşterilerimizle karşılıklı güven kurmak istiyoruz. Bunun için gizli bir ücret kesmiyoruz. Sizden sadece %0.5 gibi oldukça düşük bir komisyon alıyoruz.

48 farklı kripto para arasında kısa sürede değiş tokuş yapabilirsiniz. Bunlar; bitcoin, ethereum, dash, zcash, monero, litecoin, dogecoin gibi kripto paralar arasında değişim yapabilirsiniz.

Minergate yazımı okumak için tıklayın

Şimdi geçelim sırayla ne yapacağımıza;

changelly genel görünüm

İlk kutucukta ne göndereceğimizi ikinci kutuda ne almak istediğimizi seçiyoruz. Örnek olsun diye bitcoin gönderip ethereum alacağım. 1 bitcoin gönderiyorum karşılığında bu yazının yazıldığı o anki kurdan 12.01 ethereum gelecek. Exchange deyip sonraki sayfaya geçiyoruz.

changelly

Sağdaki yerde exchange rate yazan yerde normalde size gönderilecek ethereum yazar. Ama %0.5 kesinti olduğu için 12.15 ethereum gelecek. Fee included yazan yer ne kadar miktar kesimi olduğudur. 5-30 dakika içinde gelir. Genellikle 5 dakika bile sürmez. Next deyip geçin.

changelly

Buraya bize göndereceği ethereumları hangi adrese göndermesini istiyorsak onu yazıyoruz. Tekrar next diyoruz.

changelly

Burada genel bir görünüm gösteriliyor. Kontrol ettikten sonra confirm & make payment deyin.

changelly

Son olarak bitcoin adresini veriyorlar. Buraya bitcoini atınca size de ethereum geliyor ve işlem kısa sürede bitiyor. Ben burada bitcoin ve ethereum arasındaki takası gösterdim ama siz 48 kripto para arasında istediğinizi takas edebilirsiniz.

Eğer isterseniz kredi kartı ile de 48 farklı kripto paradan birini alabilirsiniz. Euro olarak yapılabiliyor alım. Şu ana kadar yaptığımız işlemlerin aynısını yapıyorsunuz. Başta bitcoini seçmiştik onun yerine euro yu seçin. Şu şekilde olacak.

changelly

Geri kalanı diğer adımlar gibi. Kredi kartı ile bitcoin veya diğer coinleri almada limit bulunmaktadır.

Limitler şu şekilde

ABD, Kanada ve Avustralya – ilk işlem için 50 ABD doları ile sınırlı, sonraki satın alma 4 gün içinde (100 ABD doları limit), ilk satın alımın ardından 7 gün sonra 500 ABD doları olarak gerçekleşebilir. İlk haftada en fazla 3 ödeme. Bir ay içinde sınır yoktur.

BDT bölgesi (Rusya / Ukrayna / Beyaz Rusya / Kazakistan / Ermenistan / Gürcistan) – İlk işlem için 200 ABD doları limit. Bir sonraki limit artışı 24 saat içinde yapılabilir. İlk haftanın toplam limiti 2000 $ ve ilk ay için 10000 $ ‘dır.
AB ve diğer ülkeler – İlk işlem için 100 dolar sınırı, bir sonraki alım 4 gün içinde 200 $ limitle yapılabilir. Ve ilk satın alındıktan 7 gün sonra 500 dolar. İlk haftada 6’dan fazla ödeme yapılmamaktadır. Bir ay içinde sınır yoktur.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir