İçeriğe geç

Changer

changer
Changer, bitcoin, advcash, ethereum, payeer gibi ödeme yöntemleri arasında değiş tokuş yapmanızı sağlayan bir oluşumdur. Hesap gerekmiyor. Bununla birlikte, bir hesap oluşturursanız affiliate programına katılabilirsiniz. Platform 24/7/365 otomatik olarak çalışır. Örneğin; Bitcoin’i litecoin’e veya Litecoin’i advcash’e anında değiştirebilirsiniz. Döviz yönünü seçip talimatları izlemeniz yeterlidir. Nisan 2009 yılında günümüze kadar devam etmekte. Köklü bir sitedir.

  • Güvenilir ve Güvenli
Gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruma ve koruma konusunda en üst düzeyde özen gösterdiğimizden emin olmanızı sağlayan bir sistem inşa ettik. İsviçre’de DDOS korumalı bir veri merkezinde barındırılıyoruz.
  • Kullanımı kolay
Değişikliğin her yönünü mümkün olduğunca basit ve kullanışlı hale getirerek, size yol boyunca mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunma odaklı stressiz bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Şimdi gelelim nasıl kullanılacağına.

changer genel görününüm
“Send” yazan yerden göndermek istediğimizi “receive” yazan yerden almak istediğiniz ödeme yöntemlerinden birini seçiyorsunuz. Ben örnek olsun diye bitcoin ve advcash i seçtim. Ortadaki alanda ilk kutucuğa ne kadarlık bitcoin göndercekseniz girin. Sonra altına advcash adresinizi yazınız son kutucuğa ise e-posta adresinizi yazın.
changer bitcoin gönderme
Verdikleri bitcoin adresine bitcoinleri gönderiyonuz.(yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz bitcoin adresine değil) 10 dakika içinde göndermeniz gerek yoksa iptal olur bir daha aynı adımları tekrarlamanız gerek. Bitcoinleriniz gittikten bir kaç dakika sonra advcash hesabınıza parayı gönderecekler.

Sizde dijital paralar arasında hızlı bir şekilde dönüşüm yapmak istiyorsanız aşağıdaki linkten changer sitesine üye olabilirsiniz.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir