İçeriğe geç

Cloud Mining Nedir

Cloud mining (bulut madencilik) sitesidir. İnternetten para kazanma ile uğraşanların hemen hemen hepsi duymuştur bitcoini. bitcoinin asic denen özel  cihazlarla çıkartıldığını biliyorsunuz. İşte elinde bu cihazı bulunduranlar, almaya imkanı olmayanlara bunları kiralıyorlar. Bu tür sitelerden en bilineni genesis mining mesela.

Peki güvenilir midir? İnternet aleminde hiç bir şey %100 güvenli olmaz. Temkinli yaklaşmakta fayda var. Bazıları çıkıyor cloud mining yapıyoruz diyor bakmışsın bir ayda gidiyor.

Sadece bitcoin değil diğer coin türlerinide aldığınız güç kadar kazanabiliyorsunuz. Mesela genesis miningte  bitcoin, dogecoin, litecoin. Hashflare de bitcoin, ethereum, zcash, dash kazabilirsiniz.

Peki bu adamalar niye böyle yapıyor madem cihazları var ürettiklerini direk kendilerine alsalar ya? Aslında böyle yaparak çok daha fazla kazanıyorlar. Bizim verdiğimiz paralarla ellerindeki cihazları bedavaya getirmiş oluyorlar. Ürettiklerinin bir kısmı onlara bir kısmı bize kalıyor. Hiç para harcamadan para kazanmış oluyorlar. Daha ne olsun

Sitemde anlattığım cloud mining sitelerihashflaregenesis mining ve minergate.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir