İçeriğe geç

Exodus-Çoklu Kripto Para Cüzdanı

exodus

İki ay önce size bilgisayara bitcoin cüzdanı nasıl kurulur onu anlatmıştım. Şimdi ise  Dogecoin, litecoin, dashcoin, ethereum ve ayrıca bitcoin cüzdanı olarak kullanabileceğiniz exodus çoklu kripto para cüzdanını anlatacam. ilk önce buradan exodusu indirin. 74 mb dosya boyutu. İndirilen dosyayı kurunca karşımıza çıkan ekranın genel görüntüsü.

exodus genel görünüm

Alt kısımda 5 kripto paranın miktarı yazar. Tek bir yerden görebilirsiniz.

Exodus cüzdanının en güzel ve benim en çok hoşuma giden tarafı cüzdan içerisinde kripto paralar arasında takas yapabilmeniz. Yani bitcoin, litecoin, ethereum, dash, eos, augur, aragon, decred, golem arasında anlık takas yapabilirsiniz. O an hangisine ihtiyacınız varsa ona dönüştürebilirsiniz. Bunu yapabilmek için sol paneldeki exchange yazan yere gelin

exodus

Gereken alanlara istediğiniz rakamı yazın. Diyelim 1 btc yazdınız karşı tarafta ethereum yazan yerde otomatik olarak kaç tane alacağınız yazar. Alttaki exchange yazan yere tıklayınca işlem gerçekleşir.

Bu özellik Shapeshift desteği ile gelmekte. Shapeshifti burada anlattım isteyen bakabilir.

Kripto para alma ve gönderme işlemini sol paneldeki wallet kısmından hallediyoruz.

exodus

Buradan 10 kripto paradan istediğinizi alıp, istediğinizi gönderebilirsiniz.

Son olarak cüzdana para gönderdikten sonra sol paneldeki backup kısmından cüzdanın yedeğini alın. Bu işlem bilgisayarınızla ilgili herhangi bir sıkıntıda cüzdanınıza tekrar erişmek için gereklidir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir