İçeriğe geç

Bedava Bitcoin Kazanma – Free Bitcoin

free bitcoin

Free bitcoin en sevdiğim bedava bitcoin kazanma sitelerinden biridir. Her saat ücretsiz bitcoin alabilirsiniz. Bitcoin değeri maximum 200$ dır. Eğer şanslı iseniz bu değeri alırsınız. 10000 sayısını bulursan 200$ kazanırsın. Çekimlerde bir sıkıntı yok. En çok güvenilen bitcoin faucet(musluk) sitesidir. Aşağıdaki fotoğrafta şanslı numaraları ve kazanacağınız bitcoini görebilirsiniz.

free bitcoin lucky number

Bir saatte bir deneyebilirsiniz. Sitede bir de lottery(bilet) kısmı var. Her deneme yaptığınızda size iki bilet verir veya siz 3 satoshiye bir bilet alabilirsiniz şansınızı arttırmak istiyorsanız eğer.

free bitcoin lottery

10 kişiye para ödülü var. Yatırım miktarına ve bitcoin fiyatına göre değişmekle beraber 3 bitcoin para veriyor birinciye. Çekilişe 3 gün kala 1.86 bitcoine kadar çıkmış. Diğer sıradakilere ne kadar verileceğinide gösteriyor. Benim elimde 6531 bilet var şuan toplamda 150,000,000 bilet alınmış ve benim kazanma şansım %0.04 düşük görünsede elinde az bilet tutan kişilere ilk 10 çok çıktığı oluyor.

free bitcoin lottery kazananlar

232 tane olana bile 3 incilik çıkmış. Reflerinizin kazandığından %50 kadar sizde kazanıyorsunuz. Her yaptıkları denemeden sizde 1 lottery(bilet) kazanıyorsunuz. Büyük ikramiyeyi kazanma şansınız artıyor. Her hafta pazar günü yapılıyor çekiliş. Ödemelerde her pazar hesabınızdan miktar düşüyor ve pazartesi hesabınıza geçiyor.

Siteye rewards eklendi. Her denemenizde size 2 rewards veriyorlar ve her ref denemesinde size 1 tane veriyorlar. Bunları nasıl kullanırız. Mesela tanesi 13 satoshiden değiştirebiliriz yada 48 taneye 24 saat boyunca %10 daha fazla bitcoin kazanabilirsiniz veya 4800 taneye %1000 daha fazla bitcoin kazanabilirsiniz. Kazandığınız rewardslarla fazladan bilette alıp şansınız arttırabilirsiniz.

Sizde bedava bitcoin kazanmaya başlamak istiyorsanız aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz:

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Yazınız özenle hazırlanmış çok ayrıntılı. Gerçekten çok kaliteli bir siteniz var.

    • kuasar kuasar

      güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir