İçeriğe geç

Genesis Mining

 

Genesis mining

Son günlerde  bitcoin ve altcoinlerin fiyatının artması ile bitcoin ve cloud mining gündeme geldi. Bir çok kişiden madencilik cihazı almadan nasıl bitcoin ve altcoin kazanabilirim diye sorular gelmeye başladı. Bazıları madencilik cihazı aldım ama nasıl kuracağımı bilmiyorum diye sorular geldi. Kurulumun çok karmaşık ve zor olduğunu söyleyenler oldu. Neyse ki artık bizim yerimize bunu yapan şirketler var. Bunlardan biri ve en güvenilir olanlarından genesis mining sitesini bugün sizlere tanıtacağım.

Genesis mining, internetten para kazanma sistemlerinden biri olan cloud mining(bulut madenciliği) ile uğraşıyor ve bu alandaki en eski firma. Kuruluş tarihi 2014. 3 yıldır ödemelerini aksatmayan bir firmadır. 1,000,000 kişi ile beraber dünyanın lider hash gücü sağlayıcısı firmadır. Firmada sha-256, scrypt, x11 türünde coinler kazabilirsiniz. Bu coinler arasında bitcoin, litecoinzcashethereumdashmonero vb var.  • Neden genesis mining‘i seçmeliyim?

Genesis Mining, paranla akıllıca ve kolayca yatırım imkanı sunuyor. Çözümümüz, kripto para birimi dünyasında yeni kişilere ve kripto para birimi uzmanları ile yatırımcılarına da uygun. Genesis Miningbitcoin ve altcoin çıkarma alanına girmek isteyenler için bir alternatif sunan dünyanın ilk geniş ölçekli çoklu algoritma bulut madencilik hizmetidir. Biz dijital para birimi sektöründen bir grup uzmanız ve temel hizmetimiz de en etkili ve güvenilir madencilik araçlarını kiralamak.

  • Bizimle çıkarmanın faydaları

Başka hiçbir madencilik hizmetinin veya evde kurulmuş çıkarma aracının teklifimizden iyi olamayacağına inanmak için çok fazla sebebimiz var. İşte bizi seçmenin avantajlarının bir listesi.

  • Akıllı ve özgün çözüm

Ağustos 2014’e kadar özel, özgün ve zekice bir bitcoin çıkarma yönteminde uzmanlaşıyorduk. Hala o zamanki gibi en karlı altcoin portföyünü çıkarıp gerektiğinde bitcoin‘e dönüştürme uygulamamızı sürdürüyoruz. Bu sayede, aşırı kalabalık bitcoinpazarında madencilik yerine, altcoin’ler üzerinde uzmanlaşıp daha sonra bunları bitcoin‘e dönüştürmeye başladık. Böylece, madenciliğin sürekli daha da zorlaşması sorununu aşabiliyorduk.

Cloud mining nedir yazımı okumak için tıklayın

Ancak, müşteri tarafında sürekli artan talep yüzünden bitcoin‘in doğrudan çıkarılmasını sağlamaya karar verdik. 2014 Ağustos ayında, dünyanın ilk geniş ölçekli çoklu algoritmalı bulut madencilik hizmetini sunmaya başladık.

  • Karlılık

Hangi paketi seçerseniz seçin, mümkün olduğunca uzun süre karlılık sağlayan en son teknolojiyi kiralamış oluyorsunuz. Ayrıca, çiftliklerimizin optimal konumları sayesinde, kiraladığınız araçlar çok ucuz elektrik tüketip etkin şekilde soğutulmaktadır. Tüm bunların üzerine, teslimat bekleme ve boşta kalma süresi yoktur, yani madencilikçalışmanız tek bir dakika bile kesintiye uğramaz.

Vakit nakittir, bitcoin pazarında ise daha da fazlasıdır!

  • Madencilik hoş bir deneyim haline geliyor

Öncelikle, bizimle bir kontrat yapmaya karar verdiğinizde bir madencilik aracının karmaşık kurulum ve bakım dertlerine kafa yormanıza gerek kalmaz. İkinci olarak, çevrim içi madencilik yaparsınız, evinizde yoğun bir soğutma ve geniş bir yer gerektiren gürültülü araçlara ihtiyacınız kalmaz.

Tatlısı da, tüm müşterilerimizin ve hakkımızda yazılan değerlendirmelerin öve öve bitiremediği şık ve kullanımı basit bir kullanıcı arayüzümüz var.

  • Aynı anda farklı coinleri çıkarma

Müşterilerimiz, satın aldıkları hash gücüyle hangi coin’leri çıkaracaklarına kendileri karar verebiliyor.

Hash gücünün coin’ler arasında dağılımı esnektir ve müthiş kullanıcı arayüzümüz sayesinde, basit ve eğlenceli bir hale de getirilmiştir.

Buradan bitcoin ve altcoin üretmek için kurdukları veri merkezlerine bakabilirsiniz.Şimdi geçelim fiyatlandırmaya;

Bitcoin madenciliği için

bitcoin madenciliği

200-2,500-15,000 gh/s satın alabiliyonuz yada isterseniz özel plandan 200 ile 200 bin gh/s arası seçebilirsiniz. Bitcoin kazmak için alacağınız güç size ömür boyu kazanç sağlıyacak.

Bitcoin roi süresi 178 gündür. Oldukça düşük bir değer. Bitcoin fiyatına göre değişmekte roi süresi. Sürekli olarak roi süresini hesaplayıp yazıyı güncelleyeceğim.

Ethereum madenciliği için

ethereum madenciliği

1-30-100 mh/s satın alabiliyorsunuz yada isterseniz özel plandan 1 ile 500 bin mh/s arası seçebilirsiniz. Bu kontratlar 2 yıllık olur ve bakım masrafı yoktur.

Monero madenciliği için

monero madenciliği

60-1.000-3.000 h/s satın alabiliyorsunuz yada isterseniz özel plandan 60 ile 10.000 h/s arası seçebilirsiniz. Bu kontratlar 2 yıllık olur ve bakım masrafı yoktur.

Litecoin madenciliği için

litecoin madenciliği

2-50-200 mh/s satın alabiliyorsunuz yada isterseniz özel plandan 2 ile 5000 mh/s arası alabilirsiniz. Bu kontratlar 2 yıllık olur ve bakım masrafı yoktur.

Siteye girdikten sonra sol panelden madencilik atamasından aldığınız güçleri istediğiniz coinlere atayabilirsiniz.

Sitede Türkçe dil desteği var. Kullanmada zorluk çekmezsiniz.

Para yatırma yöntemleri: kredi kartı, havale, bitcoindogecoindash ve litecoin.

Önemli: Site son derece güvenilir. Yatırım yapın ve ömür boyu kazanç elde edin. Şiddetle tavsiye ettiğim sitelerdendir. Size bir tavsiye gelen bitcoinleri lazım değilse hemen bozdurmayın. Niye mi? Mesela şubat 2016 da bitcoin fiyatı 350 dolardı. Şimdi şubat 2017 geldiğinde 1070 dolarda. Eğer 2016 şubatta sisteme girmiş olsanız ve şimdi bozdurmuş olsanız bitcoinleri 3 kat daha fazla elinize para geçecekti. Diyelim ki 10,000 dolar alacaktınız böyle yaparak 30,000 dolara çıkartmış olurdunuz paranızı. Fazladan 20,000 dolar elinize geçmiş olurdu.

Önemli: TQB7K2 bu kodu kullanarak yapacağınız tüm işlemlerde %3 indirim kazanacaksınız.

Sizde internetten para kazanma sistemlerinden biri olan cloud mining(bulut madencilik) ile para kazanmaya başlamak için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir