İçeriğe geç

Hashflare Son Değişiklikler

 

Hashflare

Hashflare de son zamanlarda kapsamlı değişiklikler oldu bu yazımda size onlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi hashflare 2014 yılından beri ödemesini aksatmadan devam eden bir cloud mining sitesidir. Son zamanlardaki bitcoin fiyatının düşüşü, bitcoin zorluk derecesinin artması, asic cihazlarının fiyatlarının artması hashflare sitesinin bitcoin ve diğer kripto para üretimini olumsuz etkiledi. Hashflare sha-256 ve scrypt sözleşmelerinde değişikliğe gitti.

Yapılan değişikliğe göre

  • Daha önce 1.5 dolar olan 10 gh/s sha-256 2.4 dolar oldu.
  • Daha önce 7.5 dolar olan 1 mh/s scrypt 11.5 dolar oldu.
Ayrıca bundan sonra sha-256 ve scrypt kazım güçleri ömür boyu değil 1 yıllık olacak. 1 eylülden itibaren yürürlüğe girdi. 1 eylül den önce almış olanlarda bundan etkilendi ve onların süreleri de 1 eylülden itibaren 1 yıl sonra dolacak yani 31 ağustos 2018 yılında bitecek. Bundan sonra alacağınız güçlerde 1 yıllık olacak. Diğer kripto paralar (ethereum ve dash gibi) zaten 1 yıllıktı artık bitcoinde 1 yıllık oldu.

Hashflare 3 yıldan uzun süredir kazandırıyordu ve halen kazandırmaya devam ediyor artık bitcoin kontratları ömür boyu yerine 1 yıllık olacak. Sitenin varlığına devam edebilmesi için alınmış önlemler scam olması yerine az ve uzun süreli kazandırması daha iyidir.

Siteye üye olmak için tıklayın

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir