İçeriğe geç

İnternetten Para Kazanma

internetten para kazanmak

2018 yılına girerken size en sağlam, en güvenli, en çok para kazandıran siteleri derledim. Bunlar sitemde de anlattığım siteler hepsine detaylı bir şekilde bakabilirsiniz. İnternetten para kazanma konuları 5 farklı kategori altında vereceğim. Bunlar; Cloud mining, para kazandıran oyunlar, para kazandıran uygulamalar, reklam izleyerek para kazanma ve anket doldur para kazan. 

 

Cloud mining siteleri

Cloud mining bitcoin ve diğer kripto paralarda kazım yapabilmenize olanak sağlayan, asic miner denilen cihazlar kullanılan sunuculardır. Evde mining yapmaya olanakları olmayan kişiler için güzel bir sistem. Ülkemizdeki elektrik fiyatlarının yüksek olduğunu düşünürsek 🙂 Bunun için en iyi ve en güvenilir siteler genesis mining ve hashflare dir.Buradan genesis mining detaylı anlatıma gidebilirsiniz.

Buradan hashflare detaylı anlatıma gidebilirsiniz. Hashflare son zamanlardaki kripto paralardaki fiyat değişimlerinden dolayı yatırım planlarında değişikliğe gitti. Onuda burada detaylı anlattım.

Para kazandıran oyunlar

Ülkemizde en popüler İnternetten para kazanma sistemlerinden biridir. Neredeyse her gün bir tane para kazandıran oyunlar çıkmakta ve bu siteler Türklerin yaptığı siteler. Ortalıkta çok sayıda site olunca hangisinin dolandırıcı hangisinin düzgün olduğunu bulmada zorluk çekiyorsunuz. Bende şuan piyasada olan en güvenilir sitelerden bir kaç tanesini sizler için derledim.

  • Goaltycoon burada detaylı olarak anlattım.
  • Anadolu farm
  • Çiftlik bank
  • Çılgın geri dönüşüm

Para kazandıran uygulamalar

Akıllı telefonlarınıza uygulama ile para kazanabilirsiniz. Benim kullandığım telefonumda olan uygulama whaff. Telefondaki bir uygulamadan ne kadar kazanabiliriz ki diye soracak olursanız 24,000 dolara kadar kazanabilirsiniz derim. Aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz. Uygulamanın detaylı incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

whaff para kazandıran uygulamalar

Anket doldur para kazan

Mantık basit siteye üye ol sana gelen anketleri tamamla ve para kazan. Bu alanda en iyilerden biri myiyo sitesidir. Tek ankette 40 liraya kadar kazanç var. Kazancınız 90 lira olduğunda paranızı çekebilirsiniz. Myiyo sitesini detaylı olarak burada anlattım.

Reklam izleyerek para kazanma

Maximum 1 dakikalık videolar izleyerek para kazanabilirsiniz. En büyük ve en çok kazandıran sitelerden bir adbtc. Bu sitede kazançlarınız bitcoin olarak yatar. 0.00015 btc olunca paranızı çekebilirsiniz. Adbtc sitesini detaylı olarak burada anlattım.

Sizin de önerdiğiniz siteler varsa aşağıda yorum olarak belirtebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir