İçeriğe geç

Minergate Para Çekme

minergate

Minergate hepinizin bildiği gibi cloud mining sitelerinden biri. Yıllardır varlığını sürdüren bir site. Bugün size minergate in ne olduğunu anlatmayacağım. Onu zaten burada anlattım. Minergate sitesi ile ilgili bana en çok gelen soru kripto paraları kazdık ama bunları nasıl hesabımıza çekeceğiz oldu. Bende bugünkü yazımda minergate para çekme konusunu anlatmaya karar verdim. İlk önce siteyi açınca “dashboard” yazan yere tıklayın.

 

Minergate para çekme bytecoin ve monero

Çıkan sayfada hangi kripto para dan ne kadar kazandığını görebilirsiniz. Yukarıdaki fotoğrafta 2 kazdığım kripto parayı görüyorsunuz. Bytecoin de yaklaşık 1 dolar monero da 3,75 dolar. Aşağıya doğru gittikçe diğer coinleride görebilirsiniz. Örnek olarak bytecoin üzerinden minergate para çekmeyi anlatacağım. Bunun için 3 yöntem var.


 1. Direk cüzdanınıza para çekme
 2. Changelly üzerinden istediğiniz coine dönüştürüp çekme. Yani kazdığınız her coini bunun üzerinden bitcoine çevirip çekebilirsiniz.
 3. Borsa ya atıp onun üzerinde istediğiniz coine çevirip çekebilirsiniz.

Bu 3 yöntem arasından üçüncü seçeneği önermiyorum onun yerine zaten ikinci kısımdaki changelly üzerinden halledeceğiz. Borsada hesap açmakla uğraşmanıza gerek yok. Bide o hesabı onaylatmak lazım bir sürü tantana. Bu tür işlere gerek olmadan halledeceğiz şimdi. İlk önce direk cüzdana çekmeyi göstereyim

Yukarıdaki fotoğrafta 1 yazan yerdeki “withdraw yazan yere tıklayın.

minergate bytecoin çekme

 1. Ne kadar bytecoin çekmek istiyorsanız yazın.
 2. Çekmek istediğiniz cüzdan adresini yazınız.
 3. Minergate şifresini yazıp

“Withdraw” dediğinizde direk olarak cüzdanınıza istediğiniz bakiyeyi gönderecekler.

İkinci çekim yöntemi olarak changelly kullanacağız. İlk fotoğrafta 2 rakamının üzerinde yeşil butona tıklayın. Direk olarak changelly anasayfasına gönderecek sizi.

changelly

Burada minergate de kazdığımız tüm coin leri bitcoine veya diğer coin lere dönüştürebilirsiniz. Türk borsaların çoğunluğunda sadece bitcoin olduğu için siz bitcoine çevirin. Oradan lira olarak banka hesabınıza çekin. “You have” yazan yere göndermek istediğiniz kripto parayı seçin ve miktarını yazın. “You get” yazan yerde bitcoin seçin otomatik olarak ne kadar bitcoin göndereceği yazar. Exchange dediğinizde dönüştürme işlemlerine başlayabilirsiniz. Detaylı anlatımı burada yaptım. Bu yazıyı okuyarak işlemlere devam edebilirsiniz.

Size tavsiyem minergate para çekme işlemleri için bu yöntemi kullanmanız. Sitenin sahipleri minergate sitesini kuranlarla aynı onlara ait bir site hem komisyon oranları da çok düşük. Kısa sürede işinizi halledebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

 1. emrah emrah

  arkadaşım wihtdraw ile dediği yaptım biriktirdiğim 20 bytecoin çekmeye çalıştım iki defa ödeme bildirimi yaptım fakat hata verdi ödeme yapmadı

  • kuasar kuasar

   Direk bytecoin cüzdanına çekecekseniz en az 100 bytecoin çekim emri vermeniz gerek. Changelly yolu ile çekecekseniz en az 13.000 bytecoin çekim emri vermeniz gerek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir