İçeriğe geç

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

para kazandıran uygulamalar

Günümüz dünyasında artık cep telefonları ve tabletler insanların olmazsa olmazları haline gelmeye başladı. Bunu bilen markalar da birbirinden farklı cihazları hazırlayarak insanların beğenisine sunmaya başladılar. Şimdilerde ise para kazandıran uygulamalar ile beraber isteyen herkes ister evinde isterlerse iş yerleri ve diledikleri yerlerde kolaylıkla para kazanabiliyorlar. İOS ve android uygulamalar üzerinden para kazanmak adına ise yapılması gereken şeyler oldukça basit.

App Trailers hem İOS hem de android cihazlarda kullanılmaktadır. Bu uygulama ile tanıtım videolarını izleyerek para kazanmak mümkündür. Iconzoomer uygulamasında ise kişilere belirli görevler verilmektedir. Örneğin giyilen ayakkabı ya da yenilen öğle yemeğinin fotoğrafını çekerek görevler yerine getirilebilir ve bu görevlerden para kazanılır.

para kazandıran mobil uygulamalar

Bunların yanı sıra para kazandıran uygulamalar arasında yer alan Gigwalk ise bir İOS uygulaması. Bu uygulama ile önceden belirlenmiş olan görevlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Uygulamada görevlerin ücretleri önceden belirlenmektedir.

ESPN Streak Fort the Cash ise spor meraklılarına özel bir uygulama. Bunun için spor takımlarının her maçı için tahminler yapılmakta ve bir ayın içerisinde en çok seri olarak galibiyet alan kişi olmak gerekir. Bir takım ya da oyuncu için en uzun galibiyet serisini yapan kişi ise yüksek ücretler kazanabilir. GymPact ise spor salonunda egzersiz yapılarak para kazanmayı sağlayan bir uygulama. Uygulama içerisinden her yarım saatte bir para kazanmak mümkündür.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir