İçeriğe geç

Para Kazandıran Uygulamalar

whaff

Şu ana kadar size bir çok farklı  internetten para kazanma sitelerini tanıttım ama hiç biri bu kadar ilginç değildi. Bugünkü tanıtımım para kazandıran uygulamalar üzerine olacak. Şuan için en iyi para kazandıran uygulama olan whaff ‘ı tanıtacağım. İlerleyen günlerde Diğer para kazandıran uygulamalarda eklenecek. Bu uygulama sayesinde 24,000 dolar(85,000 lira) kazanan var. Aşağıya görsellerini atacağım.

Android veya ios telefonlara indirebilirsiniz. Whaff ta 3 farklı başlık altında para kazanma şansı sunuyorlar size. Bunlar; premium picks, whaff picks ve other picks.

Premium pickse örnek verecek olursak.

whaffwhaffwhaffwhaff

Uygulamayı indirdiğiniz zaman, günlük olarak girişlerinize ve uygulamayı açıp oynadığınızda size para veriyor. Toplam olarak bakıldığında 0.18 dolardan 0.705 dolara kadar kazanç var. Bunlar benim indirdiğim uygulamalar. 1 dolar üzeri para veren uygulamalarda var. Arada takip edip rast gelmek gerekli.

whaff pickse örnek verecek olursak.

whaff

Bu kısımda tek seferlik uygulamalar. İndirmeniz yada İndirip 2-3 el oynamanız yeterli. En üstte gördüğünüz gibi 3 dolarlık görev bile geliyor.

Other pickse örnek verecek olursak.

İlk önce bu sayfa karşınıza gelecek. Ona tıklayın.

whaff

Sonra;

whaff

Karşınıza 1 dolar kadar hatta daha fazla görevler gelecek. Bu 3 yerden uygulamaları indirip para kazanabilirsiniz.

Yukarıda  24,000 dolar kazanan var demiştim şimdi onun görsellerine bakalım. Sizde uygulamaya girince en çok kazananlar yazan yerden bakabilirsiniz ve uygulamanın en güzel yanı da Türkçe olması. Anlamakta zorluk çekmezsiniz.

Şu ana kadar en çok kazananlar

whaff

Gün içerisinde en çok kazananlar

whaff

Bir günde bile 40 dolar kazanan var.

Önemli: Uygulamayı indirip açtığınızda karşınıza bir kutucuk çıkacak. Oraya HL92189 yazarsanız 0.3 dolar kazanarak başlayacaksınız. Yazmayı unutmayın

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir