İçeriğe geç

Piempi İle Para Kazanmak

piempi

Piempi arbitraj yaparak internet üzerinden para kazanabileceğiniz bir sistemdir. Geliştirdikleri arbitraj botu ile otomatik olarak bitcoini ucuzdan alıp pahalıdan satmaktır. Örnek verecek olursak şuan Türkiyedeki bitcoin borsalarından paribu da bitcoin fiyatı 62500 lira iken başka bir borsa olan bitfinex te bitcoin fiyatı 60000 liradır. İşte bu aradaki fiyat farkından yararlanarak al-sat yapıyorlar.

Anlatıldığı gibi kolay değil tabi bu işler uğraş gerektirir. Piempi de yukarıda dediğim gibi bu işi botlar aracılığı ile yapmaktadır. Şirketin kuruluş amacını bide kendi ağızlarından dinleyelim.“Stratejimizin temelini oluşturan ana hedefler, müşterilerimiz için en güvenli yatırım ortamını oluşturmak,risk oluşumuna karşı korumak ve hem şirketimizin hem de yatırımcılarımızın yüksek seviyede garanti kazanç elde edebilmesini sağlamaktır.”

“Başlıca amacı ve faaliyet konusu ve ilgili mevzuat çerçevesinde,sermaye piyasası araçlarının, kambiyo ve kıymetli madenler ile kıymetli taşların ve Sermaye Piyasası Kurulunca uygun görülen diğer sözleşmelerin, belgelerin ve kıymetlerin serbest rekabet şartları altında kolay ve güvenli bir şekilde, şeffaf, etkin rekabetçi, dürüst ve istikrarlı bir ortamda alınıp satılabilmesini sağlamak, bunlara ilişkin alım satım emirlerini sonuçlandıracak şekilde bir araya getirmek veya bu emirlerin bir araya gelmesini kolaylaştırmak ayrıca, daha fazla şirket geliştirme için yeni fon cazibe sürücülerinden biri, piempi adresindeki kayıtlarla ilgili uzak işlemlerin sonuçlandırılmasına yönelik bir opsiyonla yeni hesapların açılmasının teşvik edilmesinde önemli bir faktör olan yüksek kar oranlarında bireylerin yerleştirdikleri mevduatlardır.”

Şirket, hisse senetleri, devlet tahvilleri ve şirket tahvilleri dahil olmak üzere borsa araçlarına yapılan yatırımlar için bu tür hesaplarda fon tahsis eder; bu fonlar, ayrıca usd, euro, cinsini kapsar; Döviz fonları (etf), endeksler (s&p / asx 200) ve birim tröstler ve oluşan fiyatları tespit ve ilan etmek üzere piyasalar, pazarlar, platformlar ve sistemler ile teşkilatlanmış diğer pazar yerleri oluşturmak, kurmak ve geliştirmek, bunları ve başka borsaları veyahut borsaların piyasalarını yönetmek ve/veya işletmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işlerdir.

Şirketin şuan için iki tane projesi bulunmaktadır . Bunlardan ilki bittrex, poloniex gibi kripto para borsası açmak buradan güvenli şekilde bitcoin ve altcoin alıp satabiliriz. İkincisi ise akıllı otomatik arbitraj botu projesidir.

Piempi de 4 çeşit yatırım paketi bulunmaktadır.

  1. Küçük paket: 0.006 ile 0.11994 bitcoin arası yatırım. 24 ay süre. Aylık %8 kar
  2. Orta paket: 0.12 ile 0.29994 bitcoin arası yatırım. 20 ay süre. Aylık % 10 kar
  3. Büyük paket: 0.3 ile 1.2 bitcoin arası yatırım. 16 ay süre. Aylık %13 kar
  4. Kurucu paket: 1.8 ile 6 bitcoin arası yatırım. 15 ay süre. Aylık %12 kar

Elde edeceğiniz gelirler her gün site de bulunan hesabınıza yatar. Biriken paranızı küçük, orta, büyük paketlerde ayda 2 kez kurucu pakette ayda 1 kez çekebilirsiniz.

Önemli: Süre bitiminde yatırımcılar ana paralarını çekebilirler.

Nasıl yatırım yapabiliriz ? Bitcoin ve banka havalesi ile para gönderebiliriz.

Nasıl çekim yapabiliriz ? Şuan için sadece bitcoin ile çekim yapılabiliyor. Ödeme alt limiti 0.00256 bitcoin üst limit ise bulunmamakta.

Sizde internetten para kazanmaya başlamak için aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

ÜYELİK LİNKİ

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sayfalarda paylaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir